Kategoriler
Mobil

OnePlus 5T ekran 18:9 ve çerçevesiz olarak gelecek

OnePlus bu yıl piyasalara çıkarmış olduğu One Plus 5‘ten sonra ise şimdilerde ise yeni gözde olan OnePlus 5T olacak. Sızan bilgilere göre ise cihazın bu seferki  modelin çerçevesiz olacağı görülüyor.

Bbu sayede OnePlus’ta yeni trent olan çerçevesiz ekran kervanına bu sayede katılmış oldu. OnePlus 5T modelinde ise alt ve üst kenarlarını çok ince bir şekilde gelecek olması cihaz 18:9 ekran ölçülerinde olacak.

OnePlus  firmasını ise budan sonraki cihazlarında kavisli ekran çıkarıp çıkarmayacağı konusunda ise bir açıklama gelmedi. OnePlus 5 modelinde yaşanan stok sıkıntılarının ile ayni şekilde bu cihazda ise yaşanmaması için stok çalışmalarının yapıldığı açıklaması yapıldı.

Cihazın Özellikleri 

Cihazın teknik özellikleri konusunda ise fazla bir açıklama yapılmamış Snapdragon 835 yonga seti, 8 GB RAM, 128 GB depolama kapasitesi iğle geleceği ayrıca kamera olarak ise optik yakınlaştırmalı çift arka kamera özelliğinin ise her zamanki gibi devam edeceği açıklandı.

Fiyatı kosunda ise değer çıkarmış olduğu OnePlus 5’ten biraz pahalı olacağı bekleniyor cihazın ise Kasım ayında tanıtılacağı bekleniyor.

Teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir