Kategoriler
Mobil

İphone 8’in son Görüntüleri Ortaya Çıktı

iPhone 8‘in yeni görüntüleri sızdırıldı. Görüntüler yeni iPhone’un son halini gösteriyor nitelikte Yabancı bir kaynaklar tarafından elde edilen resimler iPhone 8’in son halini gösteriyor.

Yabancı kaynaklı sitenin yayınlamış olduğu resimlerde iPhone ros, iPhone 8′in fotoğrafları ve Görüntülerin güvenilir bir siteden yayınlandığı bir iddia ediliyor iPhoneros, Apple‘ın 10. yıl modelini net olarak ortaya koymuş oluyor Tabi bu görüntüler orijinal mi yoksa taklit mi olduğunu anlamamız pek uzun sürmez önümüzdeki günlerde daha net görüntüler ortaya çıktığında belli olacak. Yinede bu telefonu incelemekte yarar var.

İphone 8 yeni görüntüler

Telefonun ön kısmından başlamak gerekirse artık o alışıla gelmiş tuş yok gerçi hepimiz zaten alışmıştık. Cihazın ekran gövde oranı çok büyük gözükürken kenarlarının da ince olmadığını daha net bir şekilde görünüyor. Yıllardır yeni iPhone diye sahte görüntülerle ortaya atılan o çerçevesiz cihazı yine sahte olduğunu anlamaktayız.

Arka kısmına baktığımız da ise önden kaldırılan tuş Touch ID parmak izi sensörü olarak Apple logosunun altında yerini bulmuş Cihazın sol üstünde dikine konumlandırılan çift kamerası gayet güzel ve şık görünüm kazandırmış duruyor. Altında ise mikrofon ve ufak bir flash modülü var.
Bu bilgilerin doğru olup olmadığı konusunda kesin bir şey söyleyemesekte önceki yıllara baktığımızda bu görüntülerin doğru olma olasılığı oldukça yüksek. Cihazın çıkış tarihi ise Eylül ayı içerisinde Apple tarafından yapılan bir etkinlikle tanıtılacağı bekleniyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir