Kategoriler
Mobil

iOS 10 Son Sürüm Geldi. iOS 10.3.3 Yayınlandı

WWDC 2017 etkinliğinden sonra iPhone ve iPad kullanıcılarının daha çok yeni seri işletim sistemi olan iOS 11 üzerinde yoğunlaşmaya başladığını görüyoruz. Hemen her beta sürümünde kullanıcılar ne gibi yeniliklerin geldiğini araştırıyor. Apple’da bu durumun farkında olduğundan sürüm notlarıyla beraber her yeni sürümde kullanıcıları bilgilendiriyor. Bu şekilde daha çok iOS 11 işletim sistemi üzerinde duruluyor olsa da Apple’ın mevcut mobil işletim sistemi sürümü olan iOS 10 sürümünü de unutmadığını görüyoruz. iOS 11 güncellemesi almayacak ve iOS 10 işletim sisteminde kalacak, iPhone 5 modelleri için eski seriye de bir hayli önem veren Apple’ın, son olarak iOS 10.3.3 güncellemesini yayınladığı açıklandı. iOS 10.3.3 nasıl bir güncelleme?

iOS 10.3.3 Final Güncellemesi

Baştan belirtmek gerekiyor ki iOS 10.3.3 güncellemesi başlı başına bir düzenleme güncellemesi. Kullananların bileceği gibi iOS 10.2 sürümünden bu yana sürekli olarak sorunlar ortaya çıkmaya başladı. Başta pil sorunları olmak üzere birçok sıkıntının kullanıcıları zor durumda bıraktığını görüyoruz. Buna birde güvenlik sorunlarının eklendiğini söylemek gerekiyor.

iOS 10.3.3,

Ardı ardına sorun haberleriyle gündeme gelmesi nedeniyle iOS 10 serisini kararlı bir yapıya getirmeyi amaçlayan Apple, uzun bir süreç sonrasında iOS 10.3.3 final sürümünü de yayınladı. iOS 10.3.3 beta 6 serisinden sonra gelen kararlı sürümle beraber, iOS 10 işletim sistemi olabileceğinin en iyi seviyesine getirilmiş durumda.

Pil kararlılığı, sistem koruması ve genel performans iyileştirmeleriyle öne çıkan yeni sürümün bunların dışında bir farkı ya da kullanımı değiştirecek herhangi bir özelliğiyse bulunmuyor. Sona gelen iOS 10 işletim sisteminin en kararlı hale gelmiş olduğunu da söylemek yanlış olmaz.

[affiliate_news id=”5376″]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir