Kategoriler
Mobil

Çerçevesiz Asus Pegasus 4S Geliyor

Artık herkesin kullanabileceği bir çerçevesiz telefon sahibi olabilecek Asus’un yeni çıkarmaya hazırlandığı cihazı olan Pegasus 4S modeline sizlerde uygun fiyata sahip olacaksınız.
2017 yılı herkesin bildiği üzere çerçevesiz ekran yılı olmuştu ve bu çerçevesiz ekran modelleri şuan için en çok kullanılan cihazlar arasında yerini aldı fakat şuan için çerçevesiz ekranlı telefonlar çok pahalı ve herkes bu cihazları almıyor.

Asus ise bu moda olan çerçevesiz ekran kervanına katıldı ve yeni modeli olan Asus Pegasus 4S modeli modelini çıkaracağını açıkladı.

Asus Pegasus 4S’ın teknik özellikleri

5.7 inçlik 1440×720 piksel çözünürlüğünde.18:9 görüntü oranına sahip cihaz ise üst ve yan kenarları oldukça ince olarak tasarım yapılmış. Cihaz ayrıca iki model olarak piyasalara gelecek 3GB RAM barındıran seçenekte 32GB depolama kapasitesi var. 4GB RAM ve 64GB ile gelecek  kamera özellikleri ise 16megapiksel+8 megapiksel kamera ön kısmında ise 8 megapiksel kamera bulunuyor.batarya ise 4030 olarak gelecek ayrıca cihaz Android 7.0 Nugat ile gelecek Fiyat konusunda ise henüz net bir açıklama açıklama yapılmazken gelen bilgiler cihazın fiyatı 200 dolar civarın da olacağı bekleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir