Kategoriler
Mobil

Casper VIA M3 n11.com’da satışta sunuldu

Casper VIA akıllı telefon ailesinin fiyat performans canavarı yeni üyesi Casper VIA M3, n11.com’da satışa açıldı. Özel yazılım portre moduyla gelen cihaz, 5,5 inç ekran, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama, 13 megapiksel ana kamera ve parmak izi okuyucu gibi özellikleriyle beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Online satış pazarında lider olan N11 yeni bir kampanya oluşturarak Casper VIA M3 için indirimli satış düzenledi. Üstün özellikli cihaza sahip olabilmek için ilgili siteye gidebilirsiniz.

Casper VIA M3 n11.com’da satışta

Yerli teknoloji üreticisi Casper, bilgisayarın yanı sıra akıllı telefon pazarında da atılımlarını sürdürüyor. Önceki cihazlarıyla kullanıcılardan geçer not alan Casper’ın VIA ailesinin en genç üyesi Casper VIA M3 modeli n11.com’da satışa açıldı. Tam anlamıyla fiyat-performans telefonu olan VIA M3, yeni eklenen özel yazılım portre moduyla başarılı fotoğraflara imza atıyor.

5,5 inç HD ekran, 3 GB RAM, 32 GB dahili depolama, 13 megapiksel ana kamera ve parmak izi okuyucuyla gelen cihaz, dört çekirdekli MediaTek 6753 işlemcisine sahip. Gücünü 3000 mAh kapasiteli pilden alan ve güç tasarrufu sağlayan özel modları da barındıran VIA M3, kamera performansıyla da göz dolduruyor.

Portre moduyla arka planı bulanıklaştırarak selfieleri netleştiren cihaz, arkasında yer alan ve 5 lensten oluşan 13 megapiksellik ana kamerasında 9 farklı mod bulunduruyor. Çekim sonrası net yakınlaştırma yapan ve daha fazla detay gösteren SuperPixel özelliği üst düzey bir fotoğraf ve video deneyimi vadediyor. Casper’ın yeni üyesi Casper VIA M3, n11.com’da 1.159 TL’den satışta.

THN – teknolojihaberim.net

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir