Uyap Server

Sıradaki içerik:

Uyap Server

e
sv

Wifi Kırıcı Sayesinde Bedava İnternet Kullanın

avatar

sag

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Wifi Kırıcı Sayesinde Bedava İnternet Kullanın

Wifi kırıcı olarak adlandırılan uygulama ve programlar oldukça fazla insan tarafından tercih edilir. Bedava internet kullanmak isteyen kişiler çeşitli yöntemler arıyor. Bunlardan birisi wifi kırıcılar oluyor. Bu tür uygulama ve programlar modemin açıklarını kullanarak şifrenin ne olduğunu göstermeye yarıyor.

Programı kullanarak wifi kırıcı sayesinde bedava internet kullanın. Belirtmek gerekir ki eski tip modemlerin şifrelerini kırmak daha kolay oluyor. Doğru adımları takip ederek kırıcı programın en etkili şekilde kullanılması mümkündür. Bilgisayar ve akıllı telefon kullanarak bu işlemi yapmak mümkündür. Wifi şifrelerinin kırılmasını sağlayan şey güvenlik açıklarıdır.

Wifi Kırıcı Nedir?

 

Teknolojik cihazların modemler aracılığıyla internet kullanması için kullanılan teknolojiye wifi adı verilir. Modemlerin belirli bir şifresi vardır. Bu şifre olmadan kullanılması mümkün değildir. Wifi kırıcı olarak adlandırılan programlar ise bu modemlerin açıklarından yararlanan ve şifrelerin ne olduğunu bulan programlara denir.

Windows ya da android cihazlar için tasarlanan kırıcı ile modem şifreleri kırılabilir ve bedava internet kullanılabilir. Bir internetin şifresini öğrenmek amacıyla kullanılabilecek farklı programlar olması mümkündür. Özel olarak geliştirilen uygulamalar hem hızlı hem de kolay bir şekilde şifre bulma işlemi gerçekleştirebiliyor. Modeme bağlı olarak şifrenin bulunma süresi de değişkenlik gösterebilir.

Wifi Kırmak İçin Dumpper İndir

 

Wifi şifrelerini kırmak isteyen kişiler için birçok uygulama bulunur. Bunlar arasında en fazla ön plana çıkanlardan bir tanesi dumpper oluyor. Dumpper hem hızlı çalışan hem de kullanımı kolay olan bir uygulamadır. Windows tabanlı bir program olmasının yanı sıra android cihazlar için de bir modeli bulunuyor. Desifre sitesinden dumpper indir seçeneği ile uygulamanın indirilmesi mümkündür. Daha sonra kurma adımları izlenerek uygulamanın kurulması sağlanır.

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.