Yasak Elma Başrol Oyuncusuna Veda Etti!

Sıradaki içerik:

Yasak Elma Başrol Oyuncusuna Veda Etti!

e
sv

Şık Tasarımlı Eczane Kartvizit ve Magnet Çeşitleri

avatar

teknolojihaberim

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Dijital yaşam ne kadar geniş bir şekilde yayılsa da bugün kurumsal hayatın olmazsa olmazı olan kartvizitler, her zaman insanların birbirleriyle tanışmasına dair profesyonel bir şekilde tanıtacakları aracı kurumsal kimliklerden biridir. İş dünyasında, çeşitli toplantılarda veya fuarlar gibi pek çok alanlarda insanlar, birbirleriyle ilk kez buluştukları ortamlar içerisinde tanışmaları bu şekilde yapabilmekteler.

 

Sadece iş dünyasında tanışmalarda değil, çeşitli ticaret alanlarında da esnaf iş alanlarında kartvizit bulundurmak, kartvizit paylaşmak sizin adınıza ulaşımı hızlandırır. Gerek telefonla ulaşımda gerekse de adınıza göre sizi bulma konularında özel şekilde kartvizit tasarımları yaptırabilirsiniz. Eczane bu alanlardan biridir. Üzerinde özel bir tasarım ile kırmızı renklerde yaptırabileceğiniz eczane kartvizit çeşitleriyle birlikte müşterilerinizin göz önünde olmasını çok kolay bir şekilde başarabilirsiniz.

 

Günümüzde pek çok özelliklerde kartvizit çalışmalar, özel tasarımlı çalışmaların çok daha dışında kuşe kağıtlara basılır, 1. Kalitede magnet türleriyle beraber magnetli şekilde de yapılabilir. Üzerinde ortamın sıcaklığını ölçen, dereceli kartvizit ve magnet modelleriyle birlikte bugün en kolay olarak bu tip işe yarar magnetlerle insanların odalarda göz önünde olacak şekilde kullanabilecekleri bir magnet kartviziti yaptırabilirsiniz.

 

Eczane ismi, adresi, telefonu gibi iletişim bilgilerine yer vereceğiniz bu eczane kartvizit çeşitlerinde eczane magnet türleriyle beraber kuşe kayıt üzerinde parlak bir uygulama ile dayanıklılığı da artırılarak sizlere özel sunulur. Termometreli eczane magnetleriyle siz de özel ve şık tasarıma sahip magnet basım isteklerinizi özel şekilde isteyebilir ve en iyi matbaa firmasından da istekleriniz doğrultusunda yaptırabilirsiniz.

 

Firmaya özel olarak yapılabilir matbaa çalışmalarında aynı zamanda avukat, gayrimenkul sektörlerinden tutun da birçok sektöre kadar kurumsal cepli dosya yaptırmanız da mümkündür. Kurumsal müşterilerinizle olan ilişkilerinizin ticari boyutlarını daha da kurumsal hale getirmek istediğinizde, pek çok yerde markanızın adının yazılı olduğu cepli dosyaların kullanımı ile marka bilinirliği artırma gibi pek çok çözüm ortaklı yollar izleyebilirsiniz.

 

Cepli dosya basımı pek çok kalitede ve seçeneklerde tasarımı bulunan ürünler olurken, fiyat belirleyen konuda tek yönlü ya da çift yönlü şekilde tercih edebilirsiniz. Ek olarak bazı üretim seçeneklerinde kağıt cinsi seçebilir, selefon çeşitleri seçebilir ve lak çeşitleriyle beraber şık bir cepli dosya yaptırabilirsiniz.

 • Site İçi Yorumlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.