Kategoriler
Genel

Resim Yükleme Sitesi

  • Web aracılığı ile görsel paylaşım veya forum, blog yada herhangi bir kategori üzerine kurulmuş sitelere resim aktarabilmek için görsel yükleme özelliği ile sitemizi tercih edebilirsiniz. Tamamiyle son teknoloji sistemine sahip sitemizde yüklenen görseller site kullanıcıları tarafından yüklenip, içindeki materyaller düzenlenebilir olan herhangi bir Web sitesinde çalışır halde bulunur. İnternet ortamındaki kullanıcılar ile istediğiniz görselleri çevrimiçi platformlarda kaliteli ve problemsiz bir şekilde paylaşabilmek için görsel yükleme sitesi olarak sitemizden sıkıntısız yararlanabilirsiniz.
gaziantep swinger

Web tarayıcımızın kurulumu büyük bir dikkat ile hazırlandığı için paylaşım yaptığınız görselleri hızlı resim formatında yüklenme veya indirme süresi beklenmeden açılmasını saplar. Web üzerinden materyali düzenlenebilir olan platformlar olan sözlük, blog, haber, forum ve daha sayısız pek çok ortamda kullanıcılara iletmek istediğiniz görselleri İnternet sitemize yükleyip buradan düzenlenmiş halini ve uzantısını istediğiniz kullanıcılar ile gönül ferahlığıyla paylaşımda bulunabilirsiniz.

Resim yükleme özelliği sunan İnternet sitemizde aktarım yaptığınız görsellerin pixellerinde herhangi bir bozulma olmayacağı gibi farklı boyutlar da kullanılabilmekte. Sitemize yalnızca ahlaki değerlere uygun resim ve görseller yüklenilebilir, İnternet ortamında aktarılması ve gösterilmesi sakıncası olan görseli veya bağlantıyı sitemize yüklemede bulunamazsınız.

Bu sebepten ötürü kullanımı kolay ve kalitesinden ödün vermeyerek siz kullanıcılara paylaşım hizmetinde bulunan İnternet sitemizde aradığınız çözümlere hızlı, pratik ve kaliteli bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz.

Blog Sitesine Görsel Ekleme

İnternet sitenize çevrimiçi görsel yükle seçeneği ile hızlı bir şekilde resim veya görsel aktarabilirsiniz. Bunun için eklenti kodunu kopyalama işlemi ardından İnternet sitenizin HTML kodunda (head kodu bölümünden sonra) bu alana yapıştırma işlemi sonucunda resim aktarma işlemini yapabilirsiniz. Daha seri açılan görseller ile sorunsuz ve basit bir şekilde görsel aktarma hizmeti sunan İnternet sitemizi gün içindeki rutin ihtiyaçlarınız için de kullanımı mümkündür. Çevrimiçi platformda; sözlük, forum, haber ve blog kategorisindeki Web siteleri gibi gündemin konuşulup tartışılıp, bilgi ve görsel paylaşımı yapılan İnternet sitelerinde diğer kullanıcılar ile bu konular ile ilgili görmelerini istediğiniz görselleri tereddüt etmeden sitemizi kullanarak paylaşımda bulunabilirsiniz. Büyük bir düzenleme işlemi yapmadan basit bir şekilde resim yükle imkanı sunan İnternet sitemizin alt yapısı güvenli olup görselleri dilediğiniz zaman iptal etme, sitemizden kaldırma hakkına sahipsiniz.

Resmim.net Bağlantısı Hakkında Kısa Bilgi

Resmim.netBağlantısı İnternet piyasasında görebileceğiniz en pratik ve hızlı görsel aktarım siteleri arasındadır. Adresin yapımcıları hız konusundaki başarısını her zaman belirtmektedir. Site yapımcıları bu iddiasına destek olarak adres üzerinden görsel yükleme sınavı adı altında site üyelerine hızlarını göstermek amacı ile böyle bir test imkanı vermektedir. Bu Web sitesinin hızını merak edenler, sayfa üzerinden gerekli hız sınavlarını gerçekleştirebilir. Resmin adresinin yapımındaki temel gaye, bu teknolojik dünyada görsel aktarım hizmetini ayrı bir programa gerek duymadan sanal ortamda almak isteyen üyelerin bu isteklerini karşılamaktır.

Resmim.net Aracılığı İle Nasıl Görsel Yüklenir?

Resmim İnternet sitesi aracılığı ile görsel yüklen işleminde bulunmak için ilk olarak yapılması gereken gösterilen adres üzerinden üyelik açmak gerekir. Üyelik işlemi sonrası  görsel aktarım işlemine devam edebilmeniz için e postanıza hesabınıza aktive etmek amacı ile yollanılan koda tıklayarak üyelik aktif hale getirilmelidir. Ardından ise görsel yükleme alanında bulunan resim yükle tuşuna basarak görsel yüklemeyi başlatabilirsiniz.

kaynak : https://hizliresim.com/blog/hizli-resim-yukleme-sitesi/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir