Kategoriler
Genel

Allahyar Sayyadmanesh İddialarına Yanıt

Fenerbahçe’nin geçtiğimiz sezon başında renklerine bağladığı Allahyar Sayyadmanesh ile ilgili İran basınında bir haber yer aldı. Habere göre Fenerbahçe, Allahyar’ın sözleşmesi feshetmişti. Fenerbahçe cephesinden 1xbet habere yanıt geldi.

Allahyar’ın Sözleşmesi Feshedildi Mi?

Fenerbahçe, İranlı forvet Allahyar ile lig başında 5 yıllık sözleşme imzalamıştı. Kulüpte o dönemde çok sayıda forvet bulunması ve oyuncunun kadro yaşına çok da uygun olmaması sebebiyle İstanbulspor’a kiralanmıştı. 1xbet

1xbet giriş İran basını yaptığı haberde, 18 yaşındaki forvetin sözleşmesinin Fenerbahçe tarafından feshedildiği yönünde haber yaptı. Durumu öğrenen sarı lacivertli yöneticiler haberin 1xbet giriş asılsız olduğunu iddialarını yalanlayarak açıkladı.

Sözleşme Feshedilmesi Gibi Bir Gündemimiz Yok

1xbet giriş Fenerbahçe’ye geldiği günden beri yalnızca tek maçta 4 dakika forma giyme şansı bulan İranlı genç forvet, İstanbulspor’da başarılı olamamış ve devre arası yeniden Fenerbahçe’ye dönmüştü. İran basını ise Allahyar Sayyadmanesh’in sözleşmesinin feshedildiğine yönelik haber yaptı.

Fenerbahçe kulübü yöneticileri konuyla ilgili açıklama yaparak: “Genç futbolcumuz Allahyar Sayyadmanesh ile ilgili İran basınında yalan yanlış haberler yapılıyor. Bahsedildiği gibi sözleşme iptali gibi herhangi bir gündemimiz yok. Bu duruma yönelik alınmış herhangi bir karar da yok” ifadelerini kullandı.

İranlı Oyuncu Gönderildi Mi?

18 yaşındaki İranlı forvet, Fenerbahçe ile sezon başında 5 yıllık sözleşme imzalamış ve sonrasında İstanbulspor’a kiralık olarak gönderilmişti. İstanbulspor’da 7 maçta oynayan genç santrafor, ne gol ne de asist üretememiş, devre arasında kanaryalara geri dönmüştü.

facebook sayfa beğenisi satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir