Kategoriler
Teknoloji

MediaMarkt’tan Black Friday Kampanyası

MediaMarkt Black Friday Kampanyası  düzenliyor. Dünya genelinde 24 Kasım cuma günü başlayacak olan  Black Friday indirimleri yine ses getireceğe benziyor. Milyonlarca tüketicinin beklediği indirimler ile yine binlerce ürün satışa sunulacak.

Avrupa’nın açık ara 1 numaralı tüketici elektroniği perakendecisi MediaMarkt, büyük Black Friday indirimindeki sınırlı sayıda ürünleri yakalayabilmeleri için tüketicileri Black Friday’e hazırlıyor

Elli bine varan ürün çeşidini rakipsiz fiyatlarla tüketicilerle buluşturan Avrupa’nın açık ara 1 numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, Black Friday’e özel hazırladığı kampanyasıyla tüketicileri yüzde 55’e varan indirimlerle buluşturuyor.Dünyada en büyük alışveriş günlerinden biri olarak kabul edilen Black Friday, MediaMarkt tüketicilerinin de yüzünü güldürüyor. Akıllı telefondan beyaz eşyaya, TV’den taşınabilir ses sistemlerine kadar çok sayıda ürün, ülkemizde de birçok tüketicinin beklediği Black Friday’e özel fırsatlarla sunuluyor.

Tüketiciler, yalnızca 23 – 26 Kasım tarihleri arasında geçerli olacak özel kampanyadan, Denizbank’ın sunduğu 48 aya varan vadelerle sahip olabilecek. Daha fazla bilgi için  MediaMarkt web  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir